Dobrodosli na |Us.X™| clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na Cunter Striek Source |Us.X™| clan forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dogovaranje o promenama clana

Go down 
+2
|Us.X™|FichOnenonE
pRLe
6 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 6:42 am

Ovde cemo se dogovoriti o svim promenama clana
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 5:25 am

Za sad nema nikakve promene
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
|Us.X™|FichOnenonE

|Us.X™|FichOnenonE


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 32
Location : croatia-zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 12:25 pm

i dalje nikakva promjena
Back to top Go down
|Us.X™|FichOnenonE

|Us.X™|FichOnenonE


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 32
Location : croatia-zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 2:59 am

Evo ja bih napokon htio predloziti jednu veliku promjenu klana.naime,neki dan smo brojali članove i shvatili da nas ima jebeno puno(18 da bi bio tocan).mozda to ni niste primjetili jer dosta ih rijetko igra a dosta ih nema ni STEAM!!!!sto se tice clan warova ja mislim da ih nas 10 igra,a cesto ne mozemo ni naci igrace jer nikad nisu online ili ne mogu ili jednostavno ne zele.to je (barem po meni) jako neodgovorno jer je nemoguce da onda bitno napredujemo i sazrijevamo ko klan ili da nam se poboljsa sama igra u warovima i zajednicka taktika.jebote pa postoje neki igraci izvan klana koji igraju vise s nama warove nego neki u klanu!sramota.a neki pak ne sudjeluju u nikakvom aspektu naseg klana (npr. nisu ni registrirani na forumima,nemaju steam,ne igraju warove...).uglavnom katastrofa.zato predlazem,posto ne zelimo izbacivati ljude iz klana jer smo si vec svi jebeni i uvjek je zajebancija (pa da nebi bilo ljutnje il nes) ,da na neki nacin "odvojimo" igrace u klanu-npr. da napravimo wingove.mogli bi recimo staviti non-steam wing il tak nes..to se mozemo jos dogovorit sve.evo,pa glasajte sto mislite o ovome.. santa rendeer rendeer sunny albino cherry bom bounce bounce bounce cheers cheers cheers
Back to top Go down
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 4:14 am

Deginitivno DAAAAAAAAAAA Sad cemo rasporediti igrace koji ce igarti



ja cu pokusati da rasporedim neke igrace pa ako vam se svidi svidi se Smile)
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 4:21 am

Kao clan ovog clana Smile rasporedicu neke od boljih igraca Very Happy Igraci koji su redovni igraci koji igraju clan warove koji imaju steam i koji imaju dobar skill su sledeci:





raNNNdy! ! ! bimbas tvrtko fichoni twista scarface,dm vipp
...♠️♠️♠️ A mozda i jos neko ako sam zaboravio Smile))
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 4:24 am

A u clanu nas je 18 .♠♠♠ -___-


Last edited by |Us.X™|pRLe on Tue Feb 16, 2010 8:08 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
|Us.X™|FichOnenonE

|Us.X™|FichOnenonE


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 32
Location : croatia-zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 4:47 am

da 15 nas je sry..sad sam i ja brojao.lol Embarassed .kak je nama onda ispalo 18... Question Suspect scratch
Back to top Go down
|Us.X™|Kuzma

|Us.X™|Kuzma


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 34
Location : Trnje, Zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 4:48 am

ja se slazem... to smo neki dan pricali... budemo se dogovorili sve kad vidimo glasove od ekipe...prle zaboravio si mene,al nea veze ja sam tak i tak u jacem wingu... cheers cheers cheers cat cat alien alien
Back to top Go down
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 5:11 am

A jbg sta znam pisao sam brzo Smile eto sad si i ti dodan
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
|Us.X™|Kuzma

|Us.X™|Kuzma


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 34
Location : Trnje, Zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 5:58 am

tvrtko,fichoni,vipp,scarface,bimbas,dm,twista,prle,hrco,akma,sharbini,velebit,pero,freak,insekat,randy,skica i ja... to su svi clanovi klana, sry ak sam nekog zaboravio al fkt nas ima gro i nemrem to pratit sve...
Back to top Go down
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 7:15 am

Evo novog pravila
1.Clanovi clana su Tvrtko,Fichoni,Vipp,Scarface,Bimbas,Dm,Twista,Prle,Hrco,Akma,Sharbini,Velebit,Pero,Freak,Insekat,Randy,Skica
2.Sve clanove clana podelicemo na dve grupe
3.Te dve grupe su aktivni igraci i neaktivni igraci
4.Racunajuci aktivnost odigranih clan warova koliko igras css
5.Ovde cemo rasporediti neaktivne i aktivne igrace!


Evo ovako jacu navesti neke igrace koji su aktivni i one koji nisu aktivni

NEAKTIVNI IGRACI: Hrco,Shrabin,Akma,Velebit,Insekat,skica,Pero



AKTIVNI IGRACI:
Aktivni igraci clana su :Kuzma,randy,dm,fichoni,Tvrtko,scarface,Vipp,Bimbas,Twista,pRLe ETO JA MISLIM DA JE TO TO OVO CE ODLUCITI I OSTALI CLANOVI CLANA!
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 8:09 am

MA NEBRE JA SAM POGRESIOO 18 NAS JE UBACILI SU NEKE NOVE IGARCE !!!!!!!
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
|Us.X™|FichOnenonE

|Us.X™|FichOnenonE


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 32
Location : croatia-zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 3:09 am

da da ima par novih.ma jebote ja to nemrem pratit vise,svaki dan neko novi za kog ni ne znam jebote.sranje zivo.pa koje hrco jebem ti sunece sada?!!!!!!!!!!!!!!!!! pale pale scratch Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Mad Mad Mad
Back to top Go down
Tvrtko

Tvrtko


Posts : 29
Join date : 2010-02-05
Age : 33
Location : Zagreb, Hrvatska

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 8:33 am

Sve igrace koje cu sad navesti, igraju u prvoj postavi (razlog nije skill, aim itd, vec angaziranost, poznavanje taktike, SLUSANJE VODE tijekom wara, itd)

1. Pershin
2. FichonI
3. Kuzma
4. Vipp
5. Bimbas
6. Scarface
7. Randy
8. Twista
9. DM


Napomena 1: Svi ostali ce biti u drugom wingu koji ce biti prikladno nazvan |Us.X™️|-wng- te ce im ovo biti novi tag
Napomena 2: Wing ce voditi warove za sebe, s mogucnoscu zvanja jacih igraca da igraju za njih (nas cheers )
Napomena 3: Svi moraju imati instaliran Team Speak 3 iz 1. postave, a vi ostali se dogovorite za vase sredstvo komunikacije

*Wing nek si izabere svog TO-a (tactical officer) koji ce im izdavati taktike tokom warova
*Ovo nije napravljeno kao neka uvreda ostalim igracima, vec da klanu omogucimo veci napredak; ovako cemo imati mogucnost vodenja vise cw-a i stjecanja vise iskustva Cool i da mnogi od vas (koji su zanemarivani) imaju priliku igrati cw
*Par vas ce dobiti rcon password od servera za lo3.cfg i zakljucavanje servera
Back to top Go down
|Us.X™|Kuzma

|Us.X™|Kuzma


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 34
Location : Trnje, Zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 9:59 am

ja se potpuno slazem sa tvrtkom... odlicno je to napiso... ove iste igrace sam i ja imao u planu za prvu postavu... cheers cat alien
Back to top Go down
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 10:01 am

a ja xD
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
|Us.X™|Kuzma

|Us.X™|Kuzma


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 34
Location : Trnje, Zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 10:03 am

gle ne znam, ne zelimo sad da netko misli da smo ovo najmerno tak napravili nego smo stvarno razmislili i ovak je najbolje, jer smo malo previse primali ljude u klan, i sad to moramo promjenit jer nas ima 18, a ljude za war jedva nademo, tak da ovak mora bit... jos ce tvrtko sve objasnit onima kojima nije jasno...
Back to top Go down
|Us.X™|Vipp

|Us.X™|Vipp


Posts : 3
Join date : 2010-02-06

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 10:06 am

ja se slazem sa tvrtkom i kuzmom
Back to top Go down
Velebit




Posts : 3
Join date : 2010-02-17

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: -wng-   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 10:21 am

ok ja se slazem, daj idemo na kavu ludi pershine da popricamo o tomu detaljnjije...znaci kaj dodajem -wng-, okok...
Back to top Go down
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 12:34 pm

E onda ovako ak me neces pustit u jaci team
Bicu vodja ovog mini tema
1.Micemo na warovima comunicirati Ventrlom
2.Svi morate imati i skinuti ventrilo(ako zelite war igart)
3.I Mi izmislicemo neki nick za nas manji tim
4.Ako se slazete ?
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
Tvrtko

Tvrtko


Posts : 29
Join date : 2010-02-05
Age : 33
Location : Zagreb, Hrvatska

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 12:59 pm

wing se zove onak kak se zove, tu nema mjenjanja. za komunikaciju odlucite kak ocete, i da se razumijemo: wing je stvoren samo zato da slabiji igraci i non steameri imaju priliku igrati warove! jer ovak bi jako rijetko igrali s nama, jer ovi koji znaju moju taktiku pune bolje znaju di ja ocekujem da svi budu itd. Ovo je vasa prilika da budete kreativni, imate svoju taktiku, i igrate warove! cheers cheers cheers
Back to top Go down
|Us.X™|FichOnenonE

|Us.X™|FichOnenonE


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 32
Location : croatia-zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 2:56 am

[b]U potpunosti se slazem sa tvrtkovom postavom i pravilima.Gle prle nisi u jacoj postavi samo zato jer rijetko igras s nama war a jebote uostalom rijetko te vidim i da igras ono!sto se tice same angaziranosti u klanu svi smo svjesni kolko si napravio i koliki trud ulazes pa te ne smatramo neaktivnim igracem ili slabijim od nas.dapace mislimo da je jebeno ako ces ti moci voditi ove slabije i non-steamere da malo i oni udu u taj koncept warova te da snjima proradis malo taktike.po meni taj drugi dio klana je jebeno neozbiljan sto se tice svega(cast iznimkama),skupe 10 killova(jedva)na shabanima i misle da mogu skinuti bope u cwu.pa jebote sjecam se kad je akma dosao igrat s nama cw,pa vise bi nam koristio dae igrao za njihov tim!da ne spominjem nedostatak ozbiljnosti-ne zele instalirati ni ventrilo a dosta njih nece nikada imati steam..to mi stvarno nije jasno.treca stvar koja mi se cak i najvise gadi je kolicina citera u nasem klanu ili bivsih citera.necu ih imenovati ali to je stvarno sramotno.a jos gore je sto imaju jadne scoreove s tim citevima.katastrofa.evo bez uvrede nekima koji su se mozda uvrijedili ali ovo "blago" odvajanje je nazalost i vise nego potrebno.pa pitajte tvrtka koliko mu je samo puta ekipa uletjela kakav tie to klan jebote?!jebiga nas neke moraju shvatiit ozbiljno,jer uostalom i jesmo ozbiljni igraci Laughing Cool Wink .a za vas druge-predlazem da se pocnete tako ponasati ili uzivajte u tome da vas klinci od 8 godina zovu botovima na CRO-colonii(jer druge servere ne mozete ni igrati bez steama)..hahaah tvrdi kad sam vidio pershin,brijao sam dae pero u prvoj lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
pRLe
Admin
pRLe


Posts : 125
Join date : 2010-02-05

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 4:57 am

Zato sto mi nedate da igram warove -.-
Back to top Go down
https://usxcssclan.forumotion.net
|Us.X™|Kuzma

|Us.X™|Kuzma


Posts : 29
Join date : 2010-02-06
Age : 34
Location : Trnje, Zagreb

Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 7:43 am

Ovako sad ide moje mišljenje... ja sam stvarno nezadovoljan stanjem u klanu sto se tice clanova i sad cu se izjasnit... JA SE POTPUNO SLAZEM SA WING IDEJOM, ali to nema nikakve koristi jer taj wing nece funkcionirat zbog ljudi kojih nemaju steam ili nisu regani na forumu, i jos me uzasno iznerviralo to sta neki ljudi misle da su head ljudi u clanu... NISTE HEAD LJUDI U KLANU NITI NECETE BITI... glavni smo Tvrtko, Fichoni, Vipp, Akma,Sharbini i Ja(Kuzma) i uvijek cemo na 6 biti glavni jer smo osnovali klan... mi cemo odlucit tko ce bit u wingu, tko ce bit glavni u wingu i tko ce ostat i klanu ili tko leti iz klana, zato STA JE OVO SAMO IGRA I MENI SE NEDA ZAJEBAVAT SA NEKIM LJUDIMA ZBOG JEBENE IGRE... kome ovo ne pase moze se lagano otpisat iz klana...gle nemojte mislit da sam smrad zbog ovog posta nego nemrem podnijet da netko tko je medu zadnjima usao u klan da mi diktira pravila vezana uz klan... ako smo ga mi osnovali onda i mi odlucujemo, ima demokracije ali samo uz neke stvari ne za sve vezano uz klan... ovo je moje misljenje i mozete mi slobodno srat tko mi zeli srat... nemojte sutit i bjezat iz klana nego se lijepo javite da idete van,tko god zeli izac... Cool
Back to top Go down
Sponsored content





Dogovaranje o promenama clana Empty
PostSubject: Re: Dogovaranje o promenama clana   Dogovaranje o promenama clana Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dogovaranje o promenama clana
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dogovaranje o izbacivanju iz clana
» Clanovi clana
» Ko bi hteo novi nick clana?
» |Us.X| mini team

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dobrodosli na |Us.X™| clan forum :: |Us.X™|.Forum :: Udji u |Us.X™| LUDNICU-
Jump to: